1D - Léto barvy červené :) II.

25. června 2012 v 20:40 | Be Fee* |  Feel My Style (One Direction) !
Tumblr_lq73k5hc8m1qbukdyo1_500_large
Jája se otočila, roztáhla úsměv do široka a vzala sklenku do rukou. "Díky, Zayene, ale..Nemám zájem." ujistila ho a přišoupla ji zpátky k němu. Tím pošramotila jeho vysoké ego. Očkem zatím hodila po Harrym. Byl to ale fakt kus.
Tak moc jí závidím, že v takovýhlech situacích vůbec nerudne. Ani ň. Jednoduše je to pohodářka vždy a všude. Teda, jenom když vedle ní není Roman Birkuš. To by se přetrhla.
Otočila jsem se na toho sladkého kudrnatého kluka. Tváře jsem měla okamžitě v barvách červených růžiček. Musím vypadal jak kráva zkřížená s lachtanem, jinak to nejde.
"A..Ahoj Harry. Emm.. Děkuju." pousmála jsem se.
"Vždyt' nemáš zač. Tvoje pití přišlo nazmar. Můžem se podělit o to moje." mrkl a já věděla, že kdybych neseděla už se mi podlomia kolena a já jsem na zemi. "Takže jako náhradu vám oběma navrhujem zmrzku , co říkáte?" usmál se.
"Jo jasně že jo!" vyhrkla Jája a stoupla si vedle něj. Z druhé strany přibrala mne. Asi jí nedošlo, že afráček je můj!
"Čau..Jsem Liam." mrkl na mne vysoký kluk.
"Jo, vždyt' já tě znám. Jsem Soff." usmála jsem se, stále trochu dotčena Jájiným chováním. Z druhé strany jsem si vzala právě Liama a vyrazili jsme všihni na zmrzku. Postupně jsme se představily klukům a oni se předháněi, kdo do sebe naláduje víc zmrzliny. (Niall je s knírkem opravdu rozkošný! :33)
S Jájou jsme do sebe postupně naládovaly celkem dvanáct kopečků a potom vysílením padly vedle těch, co jich snědli samostatně stejně. Obrátila jsem pohled na Harryho, teda, vlastně na Harryho s Jájou. Povzdechla jsem si.
"Proč musí být ve všem lepší?" zavrtěla jsem hlavou.
"Ale mě se zdáš lepší ty.." zamrkal Liam.
"To je roztomilé.." konstatovala jsem.
Harry rozmázl Jáje kopeček vanilkové zmrzliny po nose. "Jseš šíleně zábavný Klaun. Cirkus na tebe!" rozesmál se.
"Ale ty. Ty máš tak co říkat!" smála se Jája.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama