Necháváme strach vyhrát..

19. června 2012 v 19:59 | Be Fee* |  Povídky..:o)

"Jarouši, natoč mi ještě jedno...a můžu si z kuchyně zavolat?"
"Jasně."

PO ZVUKOVÉM SIGNÁLU ZANECHTE ZPRÁVU
"Ahoj lásko, jestli tam seš, tak to prosim zvedni...asi nejsi...Chci se ti omluvit za ten včerejšek. Nevim co to do mě vjelo. Jsem žárlivej blbec, já vim. Ale měla si mi říct kdo ti volal, přece nebudu žárlit na tchána.
Ty se asi pořád zlobíš, viď? Já vim tu facku sem ti neměl dávat, alespoň ne tu první, za tu druhou sis mohla tak trochu sama, to uznej. Ale omlouvám se, znáš mě. Jestli tam už si, tak to zvedni...připadám si jak debil, když tady mluvim s telefonem. A proč vlastně nejsi doma? Děláš do tří a je sedum. Zdržela ses v práci a nebo si šla na kafe s tim blbečkem od vás?...Promiň, už zase se chovám, jak nějakej žárlivej idiot.
Lásko, už ti nikdy neublížim, přísahám...miluju tě. Asi si řekneš, že sem to sliboval mockrát, ale teď už se fakt polepšim, nechci o tebe přijít. Možná ti připadá, že se moc nesnažim, ale to neni pravda...To si přeci nemůžeš myslet.
Vždyť sem ti nedávno koupil kytku...a co si udělala ty? Ani sis k ní nepřivoněla a dalas jí, se slzama, do vázy. Takže, jestli se tu někdo nesnaží, tak já to rozhodně nejsem. A přesto tě miluju. A co ty mě? Asi moc ne, když mě tady necháš vyznávat lásku na záznamník. Zvedni to. Už musíš bejt dávno doma, do prdele. Jestli to nezvedneš, tak jedu za tebou...a víš co dovedu. Tak to do prdele zvedni!...Jo aha, ty asi nemůžeš, máš tam návštěvu, co? Počítám pánskou...no jakou jinou ty děvko! To se ani nebojíš, že tě s nim načapu? Zvedni ten zasranej telefon! Tak tobě to včera nestačilo? Sereš mě a dostaneš znovu, ale za to si můžeš sama. Slyšíš?! Neser mě ty krávo a zvedni to!".......zvedni to!...
...zvedni to...

Strach obepíná její tělo
sedí nehnutě...
jen kapek pár po tváři sjelo
zvyká si...

...zvedni to...

Bolest pudrem zakrytá
obavy úsměvem schované
rozum se už nechytá
odchází z bitvy prohrané.

...zvedni to...

...přichází pocity známé
a nalomená se láme...


"A n o l á s k o, s l y š í m t ě. P o j ď u ž d o m ů."

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 19. června 2012 v 20:17 | Reagovat

To je smutné :(.

2 helpg helpg | 19. června 2012 v 20:39 | Reagovat

To je hrozné :/. Asi žádná z nás si nedovede představit ten hrozný strach. Jkao každá žena tak i já se zapřísahám, že pokud by mě muž udeřil jednou všechno by skončilo. Ale co bych doopravdy dělala v té situaci? Neskončila bych přesně jako že na v povídce?

Co se týká tvého díla- JSI PANÍ SPISOVATELKA. Věř mi to, prosím. To jak dokonale popíšeš strach, lásku i bolest. Všechno to kolem, prostě tleskám! Doopravdy, tak se usměj a věř si, šmudlo :)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama