BE SUPERSTAR Kapitola 1.

26. dubna 2013 v 10:51 | MELON |  Be Superstar

Jmenuji se Sofie Mallernová, ale všichni mi říkají Soff, jiné oslovení nesnsu a taky snášet nehodlám. Žiji v Brně, je mi šestnáct a studuji místní gymnázium. Snažím se vytvářet hodnoty a možná proto vám právě teď píšu tenhle příběh. Je o tom, jak I já jsem potkala svoji SuperStar.

- Pondělí, 3. září, 08:00-
První den školy - ale fuj! Jsem teprve v prváků a už bych se nejraději zahrabala někam do země. Mám strašný strach z toho všeho nového, co mě čeká. Noví spolužáci, učitelky..Víte, v předchozí škole jsem se cítila dobře, protože jsem tam zapadla. Původně jsem totiž z Vysočiny. A teď? Nové město, nová škola..Myslím, že se začínám hroutit.
"Dávej bacha na cestu, prcku." vrazil do mě nějaký namachrovaný vysoký kluk. Z rukou se mi samosebou vysypaly všechny věci. Jo, dobře, nejsem moc vysoká, ale to neznamená, že jsem ve společensém žebříčku někde dole, ba naopak. Vždy se snažím být ve vyšších pozicích.
"Jsi v pohodně?" ozval se nademnou příjemný hlas, zrovna když jsem se plazila po kolenou a snažila se posbírat papíry. Zvedla jsem hlavu a poprvé ho uviděla - malý, oplácaný kluk ve vytahaných modrých kraťasech a vybledlém sportovním triku. Pro každou jinou by to byl zoufalec, ale pro mě to byl frajer.
"Snad jo." pousmála jsem se, v jeho modrých očích jsem zahlédla porozumnění. Přikývla jsem a zvedla se, abych se mu výškově vyrovnala.
"Taky první den?" usmál se stydlivě a pomalu ke mě napřáhl ruku. "Já jsem Adam a ty?"
"Jojo." povzdychla jsem si a usmála se na něj co nejvlídněji to šlo. "Já Sofie, ale prakticky se už tak ani nejmenuju, jsem Soff." kývla jsem.
"Chápu, taky nemám rád, když mě oslovují Adame." pousmál se, ale to už se k nám řítila početná partička kluků.
"Tak co, tlouštíku, kolik vany si můžeš napustit, aby nepřetekla?!" smáli se, když procházeli kolem.
"Náhodou vana není vůbec hygienická, u nás máme sprchu." snášel s hrdou hlavou urážky. Jasně, nebyl z nejhubenějších, ale byl tak moc fajn. A mě přišlo fér se ho zastat, protože on se mi taky snažil pomoci.
"Nech ho na pokoji. U vás doma se nemyjete, tak nezáviď." vyplázla jsem po něm jazyk. Hodil po mně silně naštvaný pohled a za doprovodu uražených obličejů jeho kamarádů zašel do školy. Asi jsem si zadělala na parádní průšvih, co?
"Díky, Soff. Jsi moc hodná. Ale tos nemusela.." zazubil se nádherně. A já věděla, že tenhle šťastný úsměv mi za to stál."Jo, a jak jsi se ptala..Přátelé mi říkají Kuky."
"Věř mi, musela... Kuky." mrkla jsem na něj a společně jsme zašli do třídy.


---KONEC---
*Tak už víte o koho s jedná? Je to Adam Kukačka, finalista Superstar 2013. Držím mu pěsti a vzhledem k tomu, že bych se s ním ráda setkala - zveřejňuji tady novou fan-fiction.
KUKY DOTOHO!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi blbá/ý?! :D

Ano x) 71.4% (5)
Anooo! :D 28.6% (2)

Komentáře

1 Budulínek Budulínek | E-mail | 26. dubna 2013 v 19:01 | Reagovat

Páni, musela jsi vybrat tak špatnou fotku? :( :) :)
Moc se mi to líbí, vlastně jsem z nás první o kom kdy někdo napsal povídku! :)
Díky Sofí, jsi moc hodná. Vážím si toho. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama