Zakázaně ovoce - kapitola první "Podraz"

17. května 2013 v 14:06 | Soff* |  Zakázané ovoce
Sophie

Leželi jsme s Louim vedle sebe. Už bylo skoro ráno. Trávili jsme takhle snad každou noc, kdy to jen šlo. Vždycky večer ten blázen přelezl dva balkony aby se dostal ke mě do pokoje a nikdo ho neviděl. Bylo to tak zatraceně romantické!
"Jsi si jistá, že jim o nás nechceš říct?" naklonil se ke mě a pohladil mě po vlasech.
"Komu jim?" dělala jsem, že nechápu.
"Všem. Klukům, novinářům..Znáš to." dloubl do mne s úsměvem.
"Loui..Víš, co jsme si řekli. Nemůžeme spolu chodit. Slíbila jsem to." pípla jsem a zadívala se do těch dokonale modrých Tomlinsonovských očí.
"Ale Soff," už zase mne oslovil tak, jak to zbožňuju. Vlastně jsem Sophie, ale pro většinu jen Sofka, Fif a pro Louiho jsem Soff. "Nechci nás takhle trápit, jenom kvůli nějaké stupidní dohodě s tvojí kamarádkou." povzychl si, otočil se ke mě zády a dělal uraženého. Docela jsem ho chápala.Všechno se to vlastně seběhlo takhle. Já a Loui jsme byli od malička nejlepší kamarádi. Přes všechny ty koncerty a ječící fanynky jsme jimi zůstali. Ale postupem času se mi začal vzdalovat. No a tak jsme se domluvili, že se nastěhuju do domu One Direction. Jo, každá holka by z tohohle si byla totálně na dně - ale já ne. Věřte mi, že to s nima není žádný med. Všichni strašně prdí, když jdou do koupelny nebo pokoje tak nekelepou, neuklízí po sobě a zbytky pizzy se v pokoji válí klidně I půl roku. No a uznejte sami, že být s nimi v jednom domě sama by byla totální sebevražda. A tak jsme tady třdvě. Jsem tu já a Jane. Jako malé jsme byly do 1D všechny blázen, ale přísahaly jsme, že ať se stane cokoliv, žádná z nás s žádným z nich nebude chodit. Shodli jsme se totiž na tom, že kdyby ten vztah pak skončil, asi by to dusno uvnitř domu moc lidí nevydrželo. A tak jsem tady - tajně zamknutá v pokoji s mým nejlepším kamarádem a plnou havou výčitek, protože lžu Jane.

"Ale notak, Loui.." pousmála jsem se a zezadu ho objala.
"Ano zlato?" otočil se v mžiku, nikdy na mě nedokázal být dlouho naštvaný.
"Víš, že tě miluju." usmála jsem se na něj a rozcuchala jeho vlasy.
"Vím." zašeptal s blaženým úsměvem na rtech.

---

Jane"Ale já nejsem opilý." snažil se mě přesvědčovat Zayn, když mi v pokoji dělal holubičku a přitom zpíval: "Já starý houbař, já sbírám houbičky, a taky kytičký...A Janičku taky seberu a Sofinku taky seberu. A pak budu zpívat...Já starý houbař..." a vždycky když měl tu část: "A tuhle taky seberu." zvedl mě z postele a hodil mě na zem. No myslela jsem, že mě z něj trefí, ale fakt! Zadek mě bolel od tvrdých dopadů a vždycky když jsem ho chtěla vyhodit ven, začal vyhrožovat jako: "Nech toho, nebo ze mě bude houbař!" musela jsem se šíleně smát, až jsem z toho brečela.
"Chceš mi jako tvrdit, že nejsi ožralej? Vždyť to z tebe táhne jak z hospody!" nasadila jsem vážný výraz. Na to Zayn reagoval tak, že sklopil hlavu, nasadil smutný obličej a málem se rozbrečel. No a já se tam tlemila jako naprostá puberťačka.

Po půl hodině vytrvalého smíchu jsem ho vzala za jednu ruku a šla jsme s ním směr jeho pokoj. Měla jsem v úmyslu ho tam zamknout a už v životě nepustit k sobě blíž než na 10 metrů. A tak se taky stalo. Hodila jsem ho na postel, a utíkala zpátky ke dveřím a pořádně ho zamkla.
"Tak.." oddychla jsem si a zastavila se u zrcadla, když jsme se vrcela do pokoje. "Houbař šel na houby, a my půjdem na kutě, co ty na to?" zasmála jsem se a zívla .Uchechtla jsem se a vtom jsem to zaslechla. Zpoza dveří Soff. Nějaké chcichotání. Já vím, že je to neslušné, ale tohle mi bylo divné. Přilepila jsem ucho na dveře a najednou slyším jenom:

"Ale notak, Loui.."
"Ano zlato?"
"Víš, že tě miluju."
"Vím."

Zmateně jsem se podívala na dveře a v tu chvíli mi bylo do pláče.Ta koza mi lhala! Myslela jsem, že tam vlítnu a jednu jim oběma dám do nosu.

Snažím se dýchat zhluboka, ale moc mi to nejde. Jsem zmatená, zhrzená a smutná.

Podrazačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama